Yeni Menüler

Antalya Akvaryum İşletmeciliği İnş. ve Tic. Ltd. Şti

İnternet Sitesi Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi

 

1.Sözleşme Tanımları

Site: Antalya Aquarium tarafından belirlenen çerçeve içerisinde çeşitli hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamdan erişimi mümkün olan internet sitesidir.

https://ticket.antalyaaquarium.com internet sitesi bundan böyle “Site” olarak anılacaktır.

 

Üye: Antalya Aquarium‘dan ürün alımı yapmak üzere faydalanmak isteyen, seçmiş olduğu üyelik formunu eksiksiz doldurarak, Antalya Aquarium tarafından üyelikleri onaylanarak, kabul edilen her gerçek ve tüzel kişidir. Bu sözleşmede kısaca “Üye“ olarak anılacaklardır.

 

18 yaşından gün almış bireyler, gerçek kimlik bilgileri ile Site‘deki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak üye olabilirler.

 

Üye olmak isteyen şirketler (Şahıs ve ortaklar), Kolektif Şirketler, Adi Komandit Şirketler, Sermayesi Paylara Bölünmüş Komandit Şirketler, Limited Şirketler, Anonim Şirketler, Kooperatiflerin ve diğer kurumların tüzel bilgileri ile 18 yaşından gün almış yasal yetkilisi Site‘deki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak Üye olabilir ve kurumları adına işlem yapabilir.

 

“Üye adı“ üyeye özeldir ve aynı “Üye adı“ iki farklı Üye‘ye verilmez.

 

Kullanıcı: Antalya Aquarium internet sitesini alışveriş yaparak ya da alışveriş yapmaksızın ziyaret eden kişidir.

 

Link: Site üzerinden bir başka internet sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir internet sitesinden Site‘ye, dosyalara ve içeriğe erişimi mümkün kılan bağlantıdır.

 

İçerik: Site‘de ve/veya herhangi bir internet sitesinde yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, program, rakam, fiyat, vs. görsel, yazınsal ve işitsel imgelerdir.

 

İnternet Sitesi Kullanım Koşulları Ve Üyelik Sözleşmesi: Site vasıtasıyla sunulmakta olan ticari ve kişiye özel nitelikteki hizmetlerden yararlanacak gerçek ve/veya tüzel kişilerle Antalya Aquarium arasında elektronik ortamda akdedilen işbu sözleşmedir.

 

Kişisel Bilgi: Üyenin ad, soyad, elektronik posta adresi, Firma adı, Tursab No, Firma Yetkili ad, soyad, internet adresi, telefon numarası, IP adresi, Fatura Adresi, Vergi Dairesi, Vergi No,

Site‘nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati, vs.

 

2.Şartlar & Koşullar

Bu https://ticket.antalyaaquarium.com sitesini (Kısaca "Site" olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu Site'de sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde Site'ye erişim sağlayan, tüm gerçek ve tüzel Kullanıcı ve Üye’ler, İnternet Sitesi’ni kullanmaya başladığı andan itibaren herhangi bir alışveriş yapmasa dahi, aşağıda yazılı tüm hususların tamamını anlamış ve peşinen kabul etmiş sayılacaktır.

 

 

 

3.Kullanıcı/Üye Kayıt İşlemleri

Antalya Aquarium’un Site’sinin sunduğu elektronik bilet satın alma hizmetinden faydalanabilmek için kayıt yapılmaktadır. Kayıt için siteye erişen kullanıcı bir e-posta adresini “Kullanıcı/Üye adı” olarak tanımlar ve bir ”şifre” belirler. Kullanıcı/Üye adı (e-posta adresi) Kullanıcı/Üye’ye özel olup, aynı Kullanıcı/Üye adı (e-posta adresi) aynı anda birden fazla farklı üyeye verilmez.

 

“Şifre” sadece Kullacı/Üye tarafından bilinen bir bilgidir. Kullanıcı/Üye dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Şifrenin seçimi ve korunması tamamıyla Kullanıcı/Üye’nin sorumluluğundadır. Antalya Aquarium, İnternet Sitesi şifre kullanımından doğacak sorunlardan kesinlikle sorumlu değildir.

 

İnternet Sitesi Kullanıcı/Üye bilgisini kesinlikle üçüncü kişi veya şirketlerle paylaşmaz veya üçüncü kişiler adına e-posta gönderimi yapmaz.

 

4.Site ve Kullanım Koşulları

Bu Site‘de sunulan hizmetler Antalya Akvaryum İşletmeciliği İnş. ve Tic. Ltd. Şti (bundan böyle kısaca “Antalya Aquarium“ olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve Site‘nin yasal sahibi Antalya Aquarium olup, Site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Antalya Aquarium‘a aittir.

 

Kendi ürettiği veya dışardan satın aldığı bilgiler, yazılımlar, hizmetler, metinler, görseller, çizimler, ses, animasyon vb. diğer unsurlar telif hakkına tabidir ve eserlerin mülkiyet ve mülkiyetten doğan hakları yalnızca Antalya Aquarium’a aittir; hiçbir şekilde kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, dağıtılamaz veya başkaca internet sitelerine gönderilemez. Bu sitede yer alan tüm markalar, ürün isimleri, şirket logo ve amblemleri de ayrıca marka hakkına tabidir. Aksi bir durum, kullanım veya her türlü hak ihlali gerekli hukuki ve cezai takibatın yapılmasına neden olacaktır.

Site hizmetlerinden yararlanan ve Site‘ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Antalya Aquarium tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

 

Antalya Aquarium, kendi takdirinde olmak üzere İnternet Sitesi’nin her türlü içeriğini dilediği zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve İnternet Sitesi’nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme, devretme veya kullanım koşullarını gerektiği zaman değiştirme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar, ve bundan dolayı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

 

Antalya Aquarium‘un, Site üzerinden vereceği hizmetler sınırlı sayıda olmamak üzere; Antalya Aquarium‘a ait www.antalyaaquarium.com adresinde satışa sunulan ürünlerin; Üye tarafından bedeli ödendikten sonra, stok durumunun müsait olması halinde yani sözleşmenin satıcıya yüklediği; malın teslim edilmesi“ borcunun ifa edilebilir olması durumunda; taahhüt edilen sürede hizmetin müşteriye ayıpsız olarak teslimidir. Antalya Aquarium, Site üzerinden sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbesttir.

Site bünyesinde sunulacak hizmetlerden yararlanabilmek için kullanıcıların Antalya Aquarium tarafından belirlenecek ve Site‘nin ilgili bölümünün içeriğinde belirtilecek özellikleri taşıması gereklidir.Antalya Aquarium, bu özellikleri belirlemekte ve değiştirmekte tamamen serbesttir.

 

Antalya Aquarium, İnternet Sitesinin hatasız olması için her türlü tedbiri almış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedir.

İnternet Sitesi’nde yer alan tüm içerik yalnızca bilgi amaçlıdır.

Site üzerinden, Antalya Aquarium‘un kendi kontrolünde olmayan ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka internet Site’lerine ve/veya başka içeriklere link verilebilir.

Bu linkler Kullanıcı ve Üye‘lere yönlenme kolaylığı sağlamak amacıyla konmuş olup herhangi bir internet sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklememektedir.

Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır. Antalya Aquarium, üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt etmemektedir.

Link verilen internet sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Site üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen internet siteleri ve içerikleri hakkında Antalya Aquarium‘un herhangi bir sorumluluğu yoktur ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, Kullanıcı ve Üye‘lerin kendi sorumluluğundadır.

Kullanıcı ve Üye‘lerin Site üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Antalya Aquarium‘un doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

Antalya Aquarium bu tür link verilen internet sitelerine erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, Antalya Aquarium‘un uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

Site‘nin kullanımı ya da Site‘ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer internet sayfaları için de geçerlidir.

 

Antalya Aquarium, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda ve durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

İşbu SİTE Kullanım Koşulları dâhilinde Antalya Aquarium tarafından açıkça yetki verilmediği hallerde Antalya Aquarium; Antalya Aquarium hizmetleri, Antalya Aquarium bilgileri, Antalya Aquarium telif haklarına tâbi çalışmaları, Antalya Aquarium ticari markaları, Antalya Aquarium ticari görünümü veya bu SİTE vasıtasıyla sağladığı başkaca varlık ve bilgilere yönelik tüm haklarını saklı tutmaktadır.

 

Antalya Aquarium,  Site üzerinden kullanıcı ve üyelere tümü sadece bilgi amaçlı olmak üzere çeşitli duyuru ve bildirimlerde bulunur. İşbu bildirim ve duyurular herhangi bir taahhüt yerine geçmemekle birlikte Antalya Aquarium’in hiçbir taraf karşısında sorumluluğunu doğurmaz.

 

5.Kullanıcı ve Üye’lerin Yükümlülükleri

Kullanıcı ve Üye, Site‘deki, yüklenmeye (download) ve/veya paylaşıma müsait dosya, bilgi ve belgelerin, virüslerden, wormlardan, truva atlarından, dialer programlarından spam, spyware veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan veya materyallerden arındırılamamış olabileceğini ve bu hususlarda Site‘nin garanti vermediğini kabul etmektedir.

 

 

Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı programların, kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş - çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakım ve güncellemelerini yapmak tamamen Kullanıcı‘nın ve Üye‘nin sorumluluğundadır.

 

Site‘yi kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla Site üzerinde işlem yapabilirler. Kullanıcı‘ların ve Üye‘lerin, Site dâhilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. Her Kullanıcı ve her Üye, Antalya Aquarium ve/veya başka bir üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder.

 

İşbu Site‘deki bilgilerin ya da Site sayfalarına ilişkin her tür veri tabanı, internet sitesi, software-code‘ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile Site içeriğinde bulunan ürünlerin, tasarımların, resimlerin, metinlerin, görsel, işitsel vesair imgelerin, video kliplerin, dosyaların, katalogların ve listelerin kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır.

 

Kullanıcı ve Üye, yukarıda sayılan ve bunlarla sınırlı olmayan Site yazılım, donanım ve içeriğini çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla Antalya Aquarium ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

 

Kullanıcı ve Üye, Antalya Aquarium hizmetlerini, Antalya Aquarium bilgilerini ve Antalya Aquarium’un telif haklarına tâbi çalışmalarını yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasının Antalya Aquarium‘un hizmetlerine erişmesi veya kullanmasına izin vermek hakkına sahip değildir.

 

Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması, işlenmesi, dağıtılması, çoğaltılması, sergilenmesi ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaçlar için ve Antalya Aquarium‘un yazılı izni ile

mümkündür.

 

Antalya Aquarium, Site üzerinden Kullanıcı‘lar ve Üye‘ler tarafından kendisine iletilen bilgileri “Gizlilik Politikası“ ve “Site ve Kullanım Koşulları“ hükümleri doğrultusunda kullanabilir.

Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir.

 

Kullanıcı/Üye, İnternet Sitesi’ne üye olmak için doğrudan veya dolaylı olarak verdiği bilgilerinin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu durumlarda bilginin hatalı veya noksan olmasından (şifre unutma gibi) doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu, bu hallerde üyeliğinin sona erebileceğini peşinen kabul eder.

Kullanıcı/Üye, İnternet Sitesi’nde üyelik girişi yaptıktan sonra site içerisinde yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisi sorumludur.

Site’nin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde gereken tedbirlerin Antalya Aquarium tarafından alınmış olmasıyla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı ve üye, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı ve üye, Site’ye girmesi nedeniyle kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu peşinen kabul eder.

Tüm kullanıcılar ve üyeler Site sistemine veya diğer kullanıcıların bilgisayarındaki bilgilere ya da yazılıma zarar verecek bilgi veya programlar göndermeyeceklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

 

Tüm kullanıcılar ve üyeler Antalya Aquarium’in dilediği zaman veya sürekli olarak Site üzerindeki tüm sistemi izleyebileceğini, gerekli gördüğü zaman müdahalelerde bulunma ve kullanıcıyı hizmet dışına çıkarma ve/veya üyeliğine son verme hakkına sahip olduğunu peşinen kabul ederler.

Hiçbir kullanıcı veya üye, Site’de yer alan bilgilerin hatalı olduğu ya da işbu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcılar ve üyeler, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir bilgiyi Antalya Aquarium’dan temin etmekle yükümlü olduklarını ve Site’de yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle Antalya Aquarium’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ederler.

 

6.Antalya Aquarium’un Yetkileri ve Yükümlülükleri

Antalya Aquairum, Site‘de mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak gösterilen çabaya rağmen, Site üzerindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. Site muhteviyatında yer alan materyal ve bilgiler Site‘ye verildiği anda sunulmaktadır, ilgili hizmet veya bilginin güncel durumu ile Site‘de yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Site‘de yer alan bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve Antalya Aquarium‘un Site‘de mevcut ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

 

Kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı Kullanıcı ve Üye‘nin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan Antalya Aquarium sorumlu değildir. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyaller, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı Kullanıcı‘nın ve Üye‘nin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan Antalya Aquarium sorumlu değildir.

 

Antalya Aquarium; Kullanıcı ve Üye‘nin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, SİTE‘nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

 

Antalya Aquarium’un İnternet Sitesi üzerinden bilet satışları, o anda geçerli olan organizasyonun mevcudiyetiyle sınırlıdır. Antalya Aquarium, İnternet Sitesi üzerinde halen satılmaya hazır bilet mevcut gözükse dahi, çeşitli sebeplerle aslında o an için yer kontenjanı dolu olan organizasyonlarda, kontenjanın mevcut olduğuna ilişkin bilginin internet sitesinde var olmasından dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulmayacaktır.

Antalya Aquarium satışa sunduğu biletlerin fiyatını ve karşılığında sunulacak hizmetin bilgilerini her zaman, önceden haber verme yükümlülüğü olmaksızın değiştirme hak ve yetkisine sahiptir.

7.Gizlilik

5.1 Antalya Aquarium’a iletilen kişisel bilgiler, işbu Sözleşmede ifade edilen koşullar kapsamında kullanılmaktadır.

5.2 Tüm Kullanıcı ve Üye’ler, İnternet Sitesi üzerinden verecekleri bilgilerin aynı zamanda sitenin kullanımını geliştirmek, üyelerle iletişim sağlanması, şirket içi gereksinimler için ve hukuki açıdan gerekli olduğu durumlarda Antalya Aquarium tarafından başkaca bir bildirime gerek olmadan kullanılabileceğine rıza gösterdiklerini kabul beyan ve taahhüt ederler. Bu bilgiler, Antalya Aquarium çalışanlarıyla veya 3. kişilerle paylaşılabilir ya da üyenin İnternet Sitesi’nin kullanım analizinde ve desteğinde kullanılabilir. Kullanıcı ve Üye’lerden talep edilmemesine rağmen ilave kişisel bilgilerin Antalya Aquarium’a verilmesi halinde, işbu bilgilerin de diğer bilgiler gibi kullanılmasına onay verildiği kabul edilecektir. 

5.3 Antalya Aquarium, kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak, toplanan her türlü kişisel bilgiyi güvenlik ve gizlilik önlemlerine bağlı kalarak koruyacaktır. İnternet sitesi, gizlilik konusunda yeterince korunduğu varsayılan ve belirli standartlarda faaliyet gösteren sitelere bağlantılar içermektedir. Fakat bu tür sitelerin içeriğinden ya da gizlilik uygulamalarından Antalya Aquarium’un herhangi bir sorumluğu bulunmamaktadır.

5.4 Kullanıcı ve Üyeler, İnternet Sitesi üzerinden Antalya Aquarium ile paylaşılan tüm bilgilerin; yaptığı işlemlerin güvenliği ve doğruluğunun tespiti ile Antalya Aquarium’un yanı sıra, bağlantılı şirketler, ortaklar ve de özellikle internet üzerinden ödeme sistemi sağlayıcısı 3. kişiler için de kullanılmasına muvafakat ettiklerini peşinen kabul, beyan ve taahhüt ederler.

5.5 İnternet Sitesi üzerinden satın alınacak biletlerde üyeler kredi kartı/banka kartı numaralarını ve son kullanma tarihi, güvenlik numarası gibi bilgilerini her ne kadar Antalya Aquarium’a ait İnternet Sitesi üzerinden paylaşsalar da, işbu bilgiler Antalya Aquarium’un anlaştığı internet üzerinden ödeme araçları hizmeti sağlayıcısı olan  bir 3. Kişi tarafından alınacak ve saklanacaktır. Antalya Aquarium’un bu bağlamda sorumluluğu yoktur.

5.6 İnternet Sitesi üzerinden sunulan hizmetlerin satın alınabilmesi için üyeye ait ad, soyad, kimlik belge numarası, adres, kredi/banka kart numaraları, son kullanma tarihi, güvenlik numarası gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istenmiş olan ürün ya da hizmete göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerin verilmesi zorunludur. Bilet satın alma işlemlerinin sürdürebilmesi için gerekli olan bilgilerin sağlanamaması durumu, satın alınmak istenen hizmetin yerine getirilmesini engelleyebilir.

5.7 İnternet Sitesi üzerinden yapılan ödemelerde, sanal pos yoluyla ödeme sırasında bilgi gönderiminde bulunulan formların iletimi esnasında onları korumak amacıyla kullanılan SSL teknolojisinden ve SSL şifreli ileti hizmetinden faydalanılabilmesi için, Üye’nin tarayıcısının SSL’i destekliyor olması ve SSL seçeneğinin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir. Bu esnada girilmiş olan tüm veriler, işlemler ve hukuki gereklilikler süresince saklanmaktadır. İnternet Sitesi, sürekli olarak geliştirmekte olup, veri kullanımı ile ilgili de gelişmeler olmaktadır.

 

8.Sorumluluğun Sınırlandırılması

Antalya Aquarium, Site‘ye erişilmesi, Site‘nin ya da Site‘deki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.

 

Antalya Aquarium, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Bu Site‘ye ya da link verilen diğer internet sitelerine erişilmesi ya da Site‘nin kullanılması ile Antalya Aquarium‘un, kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından ayrı kılındığı kabul edilmektedir.

9.Devir

Antalya Aquarium, bu sözleşmeyi bildirimsiz olarak istediği zaman kısmen veya bütünüyle devredebilir. Ancak Kullanıcı ve Üye bu sözleşmeyi veya herhangi bir kısmını başka bir tarafa devredemez. Bu türden bir devir girişimi geçersizdir.

 

 

 

 

10.Mücbir Sebepler

Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, Antalya Aquarium işbu “ İnternet Sitesi Kullanım Koşulları“nı geç ifa etmekten veya ifa etmemekten dolayı yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, Antalya Aquarium açısından, gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için Antalya Aquarium‘un herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmayacaktır.

 

11.Kişisel Ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlaması

Kullanıcılar ve üyeler yapılan tüm alışverişlerin kişisel kullanım amaçlı olduğunu, alışverişin tekrar satış amaçlı olmadığını kabul eder.

 

12.Antalya Aquarium Kayıtlarının Geçerliliği

Kullanıcılar ve üyeler işbu sözleşmeden doğabilecek itilaflarda Antalya Aquarium’un defter kayıtlarıyla, mikrofilm, mikrofiş ve/veya bilgisayar kayıtlarının HMK 193. madde hükmü anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

13.Yürürlülük ve Kabul

İşbu “Internet Sitesi Kullanım Koşulları Ve Üyelik Sözleşmesi“, Antalya Aquarium tarafından Site içeriğinde ilan edildiği tarihte yürürlük kazanır.

 

Kullanıcı‘lar ve Üye‘ler, işbu sözleşme hükümlerini Site‘yi kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar. Antalya Aquarium, dilediği zaman işbu sözleşme hükümlerinde değişikliğe gidebilir, değişiklikler, sürüm numarası ve değişiklik tarihi belirtilerek SİTE üzerinden yayınlanır ve aynı tarihte yürürlüğe girer.

 

14.Fesih

Antalya Aquarium dilediği zaman işbu sözleşmeyi tek taraflı olarak sona erdirebilir. Aquarium dilediğinde işbu sözleşmeyi tek taraflı olarak güncelleyebilir.

 

15.Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

İşbu ”İnternet Sitesi Kullanım Koşulları Ve Üyelik Sözleşmesi“nden kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukuku‘na tabidir ve Antalya Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Antalya Aquarium‘un, Kullanıcı ve Üye‘nin bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

 

Call Center